OKAZION - Apartamente ne Shitje ne Rezidencen Golden Gate - CMIME FANTASTIKE Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamentet jane te tipologjive te ndryshme.

Punimet jane ne proces e siper.

Rezidenca ka punime cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj.

Godina ka hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacion jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1446
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës