Ambient komercial per qira ne Rrugen e Durresit Për Qira

2,600 € /Muaj

Pershkrimi

Ambienti pozicionohet ne katin 0 te nje pallati ne rrugen e Durresit.

Organizohet ne open space dhe kjo e ben te favorshem per zhvillimin e bizneseve.

I pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet eshte nder me te pershtatshmet dhe preferuarat per zhvillimin e bizneseve sot per sot ne Tirane.

Per informacione te metejshme apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1500
  • Lloji i Pronës: Commercial
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 2,600 €
  • Sip. e brendshme: 80 m2