Truall dhe ndertese per shitje, Pazari i Ri Për Shitje

250,000 €

Pershkrimi

Prona ndodhet ne nje nder zonat me ne zhvillim dhe te kerkuara te Tiranes.

Ka nje siperfaqe trualli prej 176,9 m2 dhe ndertese e vjeter me siperfaqe 87,3 m2.

Zona ofron shume facilitete te nevojshme per nje jetese sa me komode.


Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli579
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 250,000 €
  • Sip. Totale: 87 m2
  • Sip. Toke: 176 m2