Okazion: Apartament 1+1 per shitje, Kompleksi Rezidencial Turistik Lalzi Marina Seaside Për Shitje

96,300 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert.

Ka siperfaqe totale 64.2 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 57.7 m2.

l ndodhur ne bregun e Adriatikut, te nje vendi mesdhetar te ndriçuar pothuajse 365 dite nga dielli, Porto Lalzi, eshte konceptuar si nie Fshat i ditève moderne qe perfshin me te mirat e te dyja
ekzistencave, ujin dhe token.

Apartamentet jane ideuar te ofroine hapesira te bollshme banimi me nie ndienje te larte estetike.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli937
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 96,300 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 64.2 m2
  • Sip. e brendshme: 57.7 m2
  • Kati: 4