Apartament 2+1 per shitje, Kodra e Diellit Për Shitje

125,000 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 89.2 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet
ballkon

Apartamenti eshte i investuar ne punime dhe i shtruar me parket.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet per jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1131
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 125,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 89 m2
  • Sip. e brendshme: 84 m2
  • Kati: 1