Apartament 1+1 per shitje 100 metra larg detit ne Golem For Sale

81,400 €

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte (te parafundit) te nje ndertimi te ri, ne proces perfundimi.

Ka siperfaqe 74 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Ka orientim nga lindja dhe ndodhet 100 m larg detit.

Objekti pritet te jete gati kete vere.

Ka mundesi pagese me keste per 6 muaj.

Zona ku ndodhet eshte mjaft e frekuentuar ne sezonin veror nga turiste vendas dhe te huaj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1304
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 81,400 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 74 m2
  • Floor: 6