Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin Univers City For Sale

86,877 €

Description

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te godines ne proces ndertimi.

Ka nje siperfaqe totale prej 91.45 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 77.7 m2.

Organizohet ne:

Sallon ndenje
Kend gatimi
2 Dhoma gjumi
Tualet
Ballkon
Korridor shperndares

Kompleksi ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet çdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1373
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Under Construction
  • Price: 86,877 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1
  • Gross area: 91 m2
  • Interior area: 78 m2
  • Floor: 7