Ambient Komercial Per Shitje, Rruga Qemal Stafa For Sale

0 €

Description

Ambienti ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 34.71m2 +12.88 m2.

Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.

Zona ku ndodhet eshte nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes dhe e preferuar per zhvillimin e bizneseve.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1374
  • Property Type: Commercial
  • Property status: Used
  • Price: 0 €
  • Gross area: 13 m2
  • Interior area: 35 m2