Shitet Apartament 3+1 ne Bllok For Sale

900,000 €

Description

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 197,3 m2 dhe siperfaqe verande 90 m2 me vendndodhje ne Bllok.

Organizohet ne:

Ambient ndenjje
Kend gatimi
3 Dhoma Gjumi
2 Tualete

Apartamenti eshte i pershtatshem dhe per zhvillimi biznesi, mund të perdoret si Klinike Dentare, Klinike Mjekesore, Zyra, etj

Ndodhet ne nje nga zonat me te zhvilluara te Tiranes, ne te cilen ofrohen te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode ose zhvillimin e nje biznesi te suksesshem.

Apartamenti disponon Certificate Pronesie.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1454
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Used
  • Price: 900,000 €
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 2
  • Gross area: 287.3 m2
  • Interior area: 197,3 m2