Apartament 1+1 ne Shitje tek "Kompleksi Guce" For Sale

84,050 €

Description

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 51 m2 dhe siperfaqe te brendshme 43 m2 prane Globe ne rrugen Ndre Mjeda "Kompleksi Guce".

Apartamenti organizohet ne:
- sallon + kuzhine
- 1 dhome gjumi
- 1 tualet
- korridor
- ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik te nje pallati 10 katesh ne faze karabinaje ndertimi.
Ka nje planimetri shume te rregullt.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Property details
  • Property ID: Dielli1456
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Under Construction
  • Price: 84,050 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 51 m2
  • Interior area: 43 m2
  • Floor: 7