Vila individuale per shitje ne rezidencen San Pietro- Gjiri i Lalzit For Sale

Price upon request

Description

Hapësira të bollshme, dhomë ndenje ekstravagante dhe 4 dhoma gjumi. Fasada me vetrata të larta bën të mundur ndriçimin natyral në të gjithë ambientet e vilës. Me siperfaqe totale 240m² të organizuar me 4 dhoma gjumi , 4 tualete plus livingroom me sistem open plan, lavanderi, dhomë teknike dhe sipërfaqe trualli 600m² . Cdo vilë është e pajisur me pishinë individuale me dimension.. Karakteristikë e vilës individuale në këtë zonë është brisole dhe vetrata të mëdha xhami panoramike dhe sisitemin e klimës të përfshirë totalish në investim me sistemin multisplit.

Resorti ndodhet pranë Gjirit të Lalzit, me mbi 250 ditë me diell, temperaturë mesatare 22 – 35°C, me një sezon plazhi relativisht të gjatë prej shtatë muajsh. Pozicionuar fare pranë Tiranës, vetëm 25 minuta larg si dhe shumë afër qytetit port të Durrësit, aeroportit ndërkombëtar të Rinasit, si dhe qytetit historik të Krujës.

Sherbimet dhe facilitetet: restorante, beach bar, supermarkete, spa&wellnes, pishine e hapur dhe zone relaksi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli689
  • Property Type: Villa
  • Property status: Under Construction
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • Baths: 4
  • Gross area: 240 m2
  • dielli.land_area: 600 m2