Apartament 1+1 per shitje, Ali Demi (ne proces ndertimi) For Sale

89,505 €

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte. Ka siperfaqe totale 68.58 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 60.16 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
ballkon

Punimet e godines sapo kane filluar.

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli931
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Under Construction
  • Price: 89,505 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 68.58 m2
  • Interior area: 60.16 m2
  • Floor: 2