Okazion: Apartament 1+1 per shitje, Turquoise Marina Hamallaj For Sale

155,000 €

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 0.

Ka siperfaqe fizike 62 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli949
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 155,000 €
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Interior area: 62 m2
  • dielli.land_area: 190 m2