Vile per shitje, prane Ura e Dajlanit For Sale

230,000 €

Description

Vila ka siperfaqe 246 m2.

Kati perdhe ka siperfaqe 105 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, tualet

Kati i pare ka siperfaqe 122 m2 dhe organizohet ne: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete

Per momentin vila eshte e dhene per qira.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi i shitjes eshte i diskutueshem.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1099
  • Property Type: Villa
  • Property status: Used
  • Price: 230,000 €
  • Rooms: 8
  • Bedrooms: 6
  • Baths: 3
  • dielli.land_area: 227 m2