Vile per shitje ne rezidencen San Pietro- Gjiri i Lalzit For Sale

Price upon request

Description

Vila ka siperfaqe totale 159.95 m2 dhe organizohet ne:

Kati perdhe me siperfaqe 84.3 m2 me: sallon ndenje, ambient gatimi, 1 tualet, verande
Kati i pare me siperfaqe 75.65 m2 me: 1 dhome gjumi matrimoniale me tualet, 2 dhoma individuale dhe 1 tualet, verande.

Siperfaqja totale e verandes eshte 30.85 m2.

Punimet e viles jane te perfunduara.

Resorti ndodhet pranë Gjirit të Lalzit, me mbi 250 ditë me diell, temperaturë mesatare 22 – 35°C, me një sezon plazhi relativisht të gjatë prej shtatë muajsh. Pozicionuar fare pranë Tiranës, vetëm 25 minuta larg si dhe shumë afër qytetit port të Durrësit, aeroportit ndërkombëtar të Rinasit, si dhe qytetit historik të Krujës.

Sherbimet dhe facilitetet: restorante, beach bar, supermarkete, spa&wellnes, pishine e hapur dhe zone relaksi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1121
  • Property Type: Villa
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 3
  • Gross area: 160 m2