Apartament 2+1+verande per shitje, Lagjia nr.13- Durres For Sale

121,400 €

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 11 dhe ka siperfaqe totale 70 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Veranda ka siperfaqe 257 m2.

Godina ndodhet prane plazhit.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1122
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: 121,400 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 1
  • Gross area: 70 m2