Apartament 2+1+2 per shitje, Ali Demi For Sale

Price upon request

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 114.23 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 100.20 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1123
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 2
  • Floor: 2