Apartament 1+1 per shitje, Ali Demi For Sale

Price upon request

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertimi te ri.

Ka siperfaqe totale 68.58 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1124
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 68.58 m2
  • Interior area: 60.16 m2
  • Floor: 2