Godine biznesi me qera ne Kombinat, Tirane For Rent

Price upon request /month

Description

Godina ndodhet ne nje pozicion mjaft strategjik dhe te favorshem per shumellojshmeri biznesi, buze rruges kryesore. Organizohet ne 3 kate, kati 0 me siperfaqe rreth 170m2, dhe kati 1e 2 me siperfaqe perkatesisht 270 m2 secili.
Ambienti eshte i ndare ne zyra dhe ne secilin kat ka nga 1 tualet. Ne oborrin e godines ka vend mjaftueshem per parkimin e 8 -10 makinave.
Mund te perdoret per zyra, bar restorant, kopesht, cerdhe per femije etj...
Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1125
  • Property Type: Commercial
  • Property status: Used
  • Price: Price upon request
  • Gross area: 600 m2