OKAZION: Apartament 1+1 per shitje, Tulipan Residence For Sale

Price upon request

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin 0.

Ka siperfaqe totale 86.81 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
oborr me siperfaqe 42.14 m2.

Mundesi dhe per post parkimi (pagese ekstra).

Të gjitha godinat janë të trajtuara me sistemet më të avancuara në fushën e efiçencës energjitike në aspektin termik duke dhënë banorëve një komoditet maksimal dhe kursim real në faturat e energjisë.
Rezidenca ndodhet me pak se 5 minuta afer 3 liqeneve dhe 1 parku, akseve me te rendesishme rrugore dhe qendrave tregtare.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1129
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 87 m2
  • Interior area: 72 m2
  • dielli.land_area: 42 m2