Apartament 2+1+2 Per Shitje Me Pamje Nga Deti, Vollga- Durres For Sale

Price upon request

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e 19 (23 teknik), te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020.

Ka siperfaqe totale 131.5 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 125.2 m2.

Organizohet ne:

ambient ndenje
ambient gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete incaso (njera prej te cilave me dritare)
1 depo

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar deri ne detaje. Eshte i shtruar me parket, i pajisur me dyer dhe dritare dopio xham, kondicioner inverter. Tavanet e apartamentit jane te varura me gips dhe ka ndricim me spote.

Apartamenti ka orientim veri-lindje-perendim dhe pamje nga deti. Pallati eshte i mireadministruar dhe me 2 ashensor.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet eshte ideale per pushim dhe banim.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1165
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 2
  • Gross area: 132 m2
  • Interior area: 125 m2
  • Floor: 19