Shtepi private per shitje ne hyrje te Vlores For Sale

165,000 €

Description

Ne hyrje te Vlores, tek sera 2, shitet shtepi private me siperfaqe 135 m2 dhe truall 700 m2.
Themeli i viles eshte i projektuar per 3 kate, aktualisht eshte ndertuar vetem 1 kat i viles.

Shtepia ka nevoj per restaurim pasi ka vite qe nuk banohet.
Per me shume informacion na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli315
  • Property Type: House
  • Property status: Used
  • Price: 165,000 €
  • Gross area: 135 m2
  • dielli.land_area: 700 m2