Apartament 1+1 per shitje, Kompleksi Rezidencial Turistik Lalzi Marina Seaside For Sale

Price upon request

Description

Apartamenti pozicionohet ne katin e katert.

Ka siperfaqe totale 64.9 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 57.7 m2.

Organizohet ne:

korridor
sallon ndenje
kuzhine
dhome gjumi
tualet
depo
ballkon

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Eshte nje mundesi shume e mire investimi. Eshte nje zone teper e preferuar dhe e qete per banim apo shtepi pushimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1240
  • Property Type: Apartment
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Rooms: 2
  • Bedrooms: 1
  • Baths: 1
  • Gross area: 65 m2
  • Interior area: 58 m2
  • Floor: 4