Toke per shitje ne Ibe Për Shitje

77,000 €

Pershkrimi

Ne qender te fshatit Ibe, ne rrugen qe te con tek teatri Ibe, shitet toke are me siperfaqe 1400 m2.

Toka ka mundesi zgjerimi majtas dhe djathtas.
E pershtatshme per aktivitet biznesi.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli400
  • Lloji i Pronës: Land
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 77,000 €