Truall + Ndertese per shitje ne Ibe Për Shitje

250,000 €

Pershkrimi

Ne nje nga zonat turistike te Tiranes, ne Ibe, shitet truall dhe ndertese.

Siperfaqja e truallit eshte 1542 m2 dhe ndertesa ka siperfaqe 116.40 m2.
Prona ka puse uji personal, peme dhe rruge te shtruar.
Eshte e pershtatshme per banim ose per aktivitet biznesi/ agroturizem.
Prona disponon dokumentacion te rregullt

Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli409
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 250,000 €
  • Sip. Totale: 220 m2
  • Sip. e brendshme: 116 m2
  • Sip. Toke: 1542 m2