Apartament ne shitje 2+1 + post parkimi perfshire ne cmim, Kodra e Diellit Për Shitje

155,000 €

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje godine te ndertuar ne vitin 2009, orientuar Jug-Perendim, ne zonen e Kodres se Diellit, shume prane rruges kryesore.
Organizohet ne ambient ndenje me kend gatimi dhe ngrenie, 1 tualet me dritare, 2 ballkone, 2 dhoma gjumi.

Apartamenti ka siperfaqe te mbledhur dhe eshte I pershtashem per nje cift apo nje familje te vogel.
Eshte I pajisur me certificate pronesie dhe post parkimi perfshire ne cmim.
Cmimi eshte I padiskutueshem.
Apartamenti shitet bosh.

Kodra e Diellit eshte nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte prane kopshtit botanik, afer unazes se madhe te qytetit dhe daljes jashte Tirane. Gjithashtu ofron qetesi dhe ajer te paster.

Per me shume informacion, na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1455
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 155,000 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 70 m2