Apartament 2+1+2 Per Shitje, SAN PIETRO-GJIRI I LALZIT Për Shitje

370,000 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 1 ne ndertimet e viteve te fundit me vendodhje Gjiri i Lalzit. Në një vend strategjik në plazhin e Gjirit të Lalezit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri por edhe në rajonin e Ballkanit.

Ka nje siperfaqe totale prej 105.2 m2 nder te cilat 96.1 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe siperfeqe oborri 280 m2.

OGRANIZIMI: Sallon ndenje, Kend gatimi, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe nje oborr te madh te mrekullueshem.

San Pietro Resort në një mënyrë shumë inovatore kombinon banimin dhe turizmin, ndikon pozitivisht në zhvillimin e zonës dhe i sjell zonës saktësisht atë që mungon: Turizmin Elitar.
San Pietro Resort është i pajisur plotësisht për të shërbyer si një oaz relaksimi dhe argëtimi për të gjithë familjen, 365 ditë të vitit.

Afërsia me Tiranën dhe Durrësit e bën atë një shtëpi të dytë për të gjithë ata që jetojnë 20 deri në 40 minuta larg. Në të njëjtën kohë, është një investim i sigurtë me kthime të shpejtë, falë rritjes vjetore të vlerës së pronës, por edhe mundësisë për të dhënë me qera gjatë gjithë vitit.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
 • ID e Pronës: Dielli1461
 • Lloji i Pronës: Apartment
 • Statusi i pronës: E përdorur
 • Cmimi: 370,000 €
 • Dhoma: 3
 • Dhomat e gjumit: 2
 • Tualetet: 2
 • Sip. Totale: 105.2 m2
 • Sip. e brendshme: 96.1 m2
 • Sip. Toke: 280 m2
 • Kati: 1