Shitet Apartament 3+1 ne Astir Për Shitje

165,000 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin 5 te, i orientuar Jug-Perendim.

Organizohet ne korridor, ambient ndenjje, kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Shitet i mobiluar dhe i pajisur me sistem kaldaje me gas, kondicioner dhe panel diellor.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te kerkuara vitet e fundit si per banim ashtu eshte per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1498
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 165,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 141 m2
  • Sip. e brendshme: 126 m2