Apartament 1+1 per Qira, Sheshi Willson Për Qira

450 € /Muaj

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne: Korridor, ambient ndenjje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 Tualet.

Jepet me qira i mobiluar.

Lirohet me date 1 Gusht.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte nder zonat me te kerkuara si per banim ashtu eshte per investim.

Per me shume informacion, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1499
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 450 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Kati: 4