OKAZION-Apartament 1+1 per shitje, SAN PIETRO-GJIRI I LALZIT Për Shitje

130,860 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 3 ne ndertimet e viteve te fundit me vendodhje Gjiri i Lalzit.
Në një vend strategjik në plazhin e Gjirit të Lalezit, është projekti më i madh i këtij lloji, jo vetëm në Shqipëri por edhe në rajonin e Ballkanit.

Ka nje siperfaqe totale prej 72,7 m2 nder te cilat 65,9 m2 jane siperfaqe e brendshme.

OGRANIZIMI:
Sallon ndenje
Kend gatimi
Dhome Gjumi
Tualet

San Pietro Resort në një mënyrë shumë inovatore kombinon banimin dhe turizmin, ndikon pozitivisht në zhvillimin e zonës dhe i sjell zonës saktësisht atë që mungon: Turizmin Elitar. San Pietro Resort është i pajisur plotësisht për të shërbyer si një oaz relaksimi dhe argëtimi për të gjithë familjen, 365 ditë të vitit. Afërsia me Tiranën dhe Durrësit e bën atë një shtëpi të dytë për të gjithë ata që jetojnë 20 deri në 40 minuta larg. Në të njëjtën kohë, është një investim i sigurtë me kthime të shpejtë, falë rritjes vjetore të vlerës së pronës, por edhe mundësisë për të dhënë me qera gjatë gjithë vitit.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli648
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 130,860 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 72 m2
  • Sip. e brendshme: 65 m2
  • Kati: 3