Apartamente 1+1 dhe 2+1 per shitje ne resortin San Pietro- Gjiri i Lalzit, Durres. Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamentet janë të organizuara 1+1 dhe 2+1. Të gjitha apartamentet kanë ballkone të mëdha me zonën e barbeque të përfshirë, nga ku mund të shijohen pamjet e bukura të detit, pishave dhe resortit. Cdo tipologji apartamenti ka në funksion të inkorporuar brënda ballkonit një barbeque të bollshme duke e kthyer atë në mini vilë për të gjithë familjen nga ku mund të shijohen pamjet e bukura të detit, pishave dhe resortit.

Resorti San Pietro ndodhet pranë Gjirit të Lalzit, me mbi 250 ditë me diell, temperaturë mesatare 22 – 35°C, me një sezon plazhi relativisht të gjatë prej shtatë muajsh. Pozicionuar fare pranë Tiranës, vetëm 25 minuta larg si dhe shumë afër qytetit port të Durrësit, aeroportit ndërkombëtar të Rinasit, si dhe qytetit historik të Krujës.

Sherbimet dhe facilitetet: restorante, beach bar, supermarkete, spa&wellnes, pishine e hapur dhe zone relaksi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli690
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës