Apartament 1+1 per shitje, Turquoise Marine Hamallaj Për Shitje

152,242 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin 0 dhe ka siperfaqe totale prej 69.9 m2, nga ku siperfaqja fizike eshte 60.8 m2. Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
1 tualet
verande

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli889
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 152,242 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 70 m2
  • Sip. e brendshme: 61 m2
  • Sip. Toke: 60 m2