Apartament 2+1 per shitje, Ali Demi (ne proces ndertimi) Për Shitje

126,503 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte. Ka siperfaqe totale 97.31 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 85.36 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
1 tualet
ballkon

Punimet e godines sapo kane filluar.

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli932
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 126,503 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 97.31 m2
  • Sip. e brendshme: 85.36 m2
  • Kati: 2