Vile 2 kate per shitje, kompleksi Lura 1- Gjiri i Lalzit Për Shitje

495,000 €

Pershkrimi

Vila organizohet ne 2 kate dhe se bashku me oborrin, ka siperfaqe totale 521.8 m2.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te qeta te bregdetit Shqiptar.

Ka mirembajtje, administrim dhe furnizim me energji elektrike dhe uje 24 h.

Vila eshte e perfunduar dhe e pajisur me hipoteke.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli948
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 495,000 €
  • Sip. Totale: 521.8 m2
  • Sip. e brendshme: 205 m2