OKAZION: Vile per shitje, Turquoise Marina-Hamallaj Për Shitje

395,000 €

Pershkrimi

Vila ka siperfaqe fizike 131 m2, siperfaqe verande 32 m2, sierfaqe oborri 220.38 m2, siperfaqe parcele 303 m2.

Organizohet ne:

Kati perdhe:
sallon ndenje
ambient gatimi
tualet

Kati i pare:

2 dhoma gjumi matrimonile
1 dhome gjumi dyshe
tualet

Vila ndodhet ne faze suvatimi.

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1112
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 395,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 2
  • Sip. e brendshme: 131 m2
  • Sip. Toke: 303 m2