Apartament 3+1+2+post parkimi per qira, Lake View Residence Për Qira

1,800 € /Muaj

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e trete te nje kompleksi te ri.

Ka siperfaqe 126 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
3 dhoma gjumi
2 tualete

Apartamenti ka te instaluar sistem kondicionimi ngrohje-ftohje.

Eshte i pajisur me lavatrice, tharese, lavastoviglie, fshese korenti, hekur rrobash.

Apartamenti eshte ne proces mobilimi. Eshte i disponueshem pas 1 muaji.

Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi.

Rezidencat Lake View ofrojnë nivel të lartë sigurie dhe teknologjie, duke përdorur teknologjinë e aksesit me kartë, mbikëqyrje dhe pika aksesi në ndërtesa të ndara. . Hyrjet e strukturave janë të pajisura me një sistem të avancuar monitorimi 24/7 duke e bërë më të sigurtë dhe të qetë jetën e banorëve.

Ofron akses te lehtë në arteriet kryesore të Tiranës Pranë Parkut Kombetar: 25 minuta nga aeroporti Ndërkombetar i Tiranës, 5 minuta nga qendra e Tiranës, 30 minuta nga Durrësi, 30 minuta nga Elbasani, 3 orë nga Prishtina.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1127
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 1,800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 126 m2
  • Kati: 3