Apartament 2+1 me post parkimi per qira, rruga e Elbasanit Për Qira

800 € /Muaj

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (te fundit) te nje pallati me ashensor.

Ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
2 dhoma gjumi
tualet

Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me te gjitha orendite e nevojshme.

Ne cmimin e qirase mujore perfshihet dhe nje post parkimi.

Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese sa me komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1136
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 800 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 100 m2
  • Kati: 10