Apartament 1+1 per shitje, Vala Mar Resience- Gjiri i Lalzit Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e pare dhe ka siperfaqe totale 73 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
oborr me siperfaqe 40 m2

Apartamenti ndodhet ne proces hipotekimi.

Vala Mar Residences është kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, me pamje nga bregdeti i artë i Gjirit të Lalëzit.

Kompleksi ofron një shumëllojshmëri shërbimesh, facilitetesh dhe argëtimesh për të garantuar një qëndrim të këndshëm. Gjithashtu, pozicionimi pranë qendrave kryesore të banimit në Shqipëri, mundëson aksesin e lehtësirave dhe komoditeteve kryesore të jetesës.

Pozicionimi dhe zhvillimi i mëtejshëm i infrastrukturës i jep Vala Mar Residences vlera duke e kthyer në “stacionin e parë” në bregdetin Adriatik, si edhe në oazin e qetësisë suaj.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1162
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 73 m2
  • Kati: 1