Apartament 2+1+2 per shitje me pamje nga deti, Vollga- Durres Për Shitje

394,500 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e 19 (23 teknik), te nje pallati te ndertuar ne vitin 2020.

Ka siperfaqe totale 131.5 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 125.2 m2.

Organizohet ne:

ambient ndenje
ambient gatimi
2 dhoma gjumi
2 tualete incaso (njera prej te cilave me dritare)
1 depo

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar deri ne detaje. Eshte i shtruar me parket, i pajisur me dyer dhe dritare dopio xham, kondicioner inverter. Tavanet e apartamentit jane te varura me gips dhe ka ndricim me spote.

Apartamenti ka orientim veri-lindje-perendim dhe pamje nga deti. Pallati eshte i mireadministruar dhe me 2 ashensor.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Zona ku ndodhet eshte ideale per pushim dhe banim.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1164
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: E re
  • Cmimi: 394,500 €
  • Dhoma: 3
  • Dhomat e gjumit: 2
  • Tualetet: 2
  • Sip. Totale: 132 m2
  • Sip. e brendshme: 125 m2
  • Kati: 19