Shtepi private per shitje ne Tushemisht, Pogradec Për Shitje

230,000 €

Pershkrimi

Shtepia pozicionohet ne nje truall me siperfaqe 624 m2.

Cdo kat i shtepise ka siperfaqe 72 m2 dhe organizohet ne:

kati perdhe: garazh, kaldaje, korridor
kati pare: sallon ndenje, ambient gatimi, dhome pritje, tualet
kati i dyte: 3 dhoma gjumi, tualet

Çatia eshte gjithashtu e shfrytezueshme dhe e pajisur me tualet.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Shtepia ndodhet ne nje nder zonat te preferuara dhe te frekuentuara te qytetit te Pogradecit, nga turiste vendas dhe te huaj.

Eshte nje mundesi e mire investimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1224
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 230,000 €
  • Dhoma: 4
  • Dhomat e gjumit: 3
  • Tualetet: 3
  • Sip. Toke: 624 m2