Apartament 1+1 per shitje, Tirana Golden Gate- Ali Demi Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

Apartamenti ka siperfaqe totale 73.71 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 64.65 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet

Pallati ka punime cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike dhe elektrike, izolimi i jashtem me sistem kapot, dritare dopioxham termike, parket laminat etj.

Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1235
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 73.71 m2
  • Sip. e brendshme: 64.65 m2