Okazion: Vile katershe per shitje, kompleksi San Pietro- Gjiri i Lalezit For Sale

Price upon request

Description

San Pietro është vendosur strategjikisht në plazhin e Gjirit te Lalezit, që ofron mbi 250 ditë me diell, temperaturë mesatare 22 – 35°C dhe një sezon turistik prej shtatë muajsh.Gjithashtu, ndodhet jo më larg se 30 minuta nga Tirana, Durrësi, porti e aeroporti.

Vila inovative të ndodhura në zonën më të qetë të Fshatit Turistik, të konceptuara në dy kate dhe me 4 hyrje individuale, të pershtatshme për një gamë të gjerë klientësh. Secila vilë ka dhomën e ndenjes të bollshme në katin përdhé dhe 2 dhoma gjumi me një verandë të bukur në katin e parë.
Organizimi futuristik i vilave katërshe është optimizuar që të garantojë shijimin e plotë të hapësirave, privatësi dhe relaks të garantuar. Akses i drejtpërdrejtë me plazhin, 1500m ekskluzivitet vijë bregdetare që shtrihet për 190m gjerësi, e integruar me pishat dhe gjelbërimin.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1325
  • Property Type: Villa
  • Property status: New
  • Price: Price upon request
  • Gross area: 119.33 m2