Vile per shitje, Turquoise Marina Hamallaj For Sale

390,000 €

Description

Vila ka siperfaqe fizike 121 m2, siperfaqe verande 17.5 m2, siperfaqe oborri 153.69 m2, siperfaqe parcele 223 m2.

Organizohet ne:

Kati perdhe:

sallon ndenje
ambient gatimi
tualet

Kati i pare:

2 dhoma gjumi
tualet

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli1364
  • Property Type: Villa
  • Property status: New
  • Price: 390,000 €
  • Rooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • Baths: 2
  • Gross area: 121 m2
  • dielli.land_area: 223 m2