Okazion: Vile per shitje, Turqoise Marina Hamallaj For Sale

395,000 €

Description

Vila ka siperfaqe fizike 131 m2, siperfaqe verande 32 m2, siperfaqe oborri 220.38 m2 dhe siperfaqe parcele 303 m2.

Organizohet ne katin perdhe: sallon ndenje, ambient gatimi, tualet
Ne katin e pare: 1 dhome gjumi matrimoniale, 2 dhoma gjumi individuale, tualet

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli950
  • Property Type: Villa
  • Property status: New
  • Price: 395,000 €
  • Rooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • Baths: 2
  • Interior area: 131 m2
  • dielli.land_area: 303 m2