1+1 Apartment For Sale, Turquoise Marine Hamallaj For Sale

Price upon request

Description

Turquoise Marina është ndër projektet më të mëdhaja, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit, me një sipërfaqe totale prej 350’000m2 (35 ha) dhe sipërfaqe ujore 38’400m2, i pozicionuar në Hamallaj, në zonën e Gjirit të Lalëzit. Ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Apartamenti ka siperfaqe fizike 60,8 m2 e cila organizohet:

Sallon ndenje
Ambient gatimi
Ambient ngrenie
Dhome gjumi
Tualet

Shërbimet: Aquapark, Pishina, Marine Port, Bar, Restorant.
Facilitete: Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Property details
  • Property ID: Dielli694
  • Property Type: Apartment
  • Property status: Under Construction
  • Price: Price upon request
  • Gross area: 62,7 m2
  • Interior area: 60,8 m2
  • Floor: 2