Apartament 1+1 ne Shitje tek "Kompleksi Guce" Për Shitje

84,050 €

Pershkrimi

Apartament 1+1 me siperfaqe totale 51 m2 dhe siperfaqe te brendshme 43 m2 prane Globe ne rrugen Ndre Mjeda "Kompleksi Guce".

Apartamenti organizohet ne:
- sallon + kuzhine
- 1 dhome gjumi
- 1 tualet
- korridor
- ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 teknik te nje pallati 10 katesh ne faze karabinaje ndertimi.
Ka nje planimetri shume te rregullt.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli1456
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 84,050 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 51 m2
  • Sip. e brendshme: 43 m2
  • Kati: 7