SHTEPI 2 kateshe per shitje, prane Kompleksit Grand Për Shitje

260,000 €

Pershkrimi

Shtepia eshte nje ndertim i vitit 2006 me orientim ne kater drejtimet dhe mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites.

Ne total 435.20 m2 siperfaqe trualli, 253.2 m2 siperfaqe ndertimi (126.60m2 kati).

Zona e Qytet Studenti eshte nje nder zonat me te kerkuara dhe elitare te Tiranes. Më preferenciale për banim dhe për biznes.
Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet si kopësht, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli492
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 260,000 €
  • Sip. Totale: 435 m2