OKAZION-2 Shtepi private per shitje, Prane Kompleksit Grand Tërhequr

320,000 €

Pershkrimi

Shtepite dy kateshe jane ndertuar ne vitin 2006 dhe ndodhen prane Kompleksit Grand.

Jane te orientuara ne kater drejtimet dhe favorizohen nga ndricimi natyral gjate gjithe dites.

Te dhenat per shtepine e pare:

-Kati i 1 i nderteses eshte i shfrytezuar ne 87 m2 per momentin si dyqan me nje tualet te vogel.

-Kati 2 i nderteses organizohet ne 110 m2 me nje sallon ndenje dhe kend gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.

Ne total 145.5 m2 siperfaqe, 196 metra ndertim ne te 2 katet. Lartesia e mureve poshte eshte 3.5 m2, lart rreth 3 m2, mbuluar me tarrace dhe tjegulla.
Eshte planifikuar per ndertese 4 kateshe dhe mund te ngrihen dy kate te tjera.


Te dhenat per shtepine e dyte:

Ne total 435.20 m2 siperfaqe trualli, 253.2 m2 siperfaqe ndertimi (126.60m2 kati).


Zona e Qytet Studenti eshte nje nder zonat me te kerkuara dhe elitare te Tiranes. Më preferenciale për banim dhe për biznes.
Lokacion perfekt i cili ofron akses të shpejtë në të gjithë facilitetet si kopshte, shkolla, çerdhe, ambulanca, markete etj.

Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli684
  • Lloji i Pronës: House
  • Statusi i pronës: E përdorur
  • Cmimi: 320,000 €