Vila duplex per shitje, 'Porto Lalzi Sea Side' Hamallaj Për Shitje

Çmimi sipas kërkesës

Pershkrimi

"Porto Lalzi" eshte nje kompleks turistik rezidencial i ne faze ndertimi i vendosur ne Hamallaj - Gjiri i Lalzit. Kompleksi luksoz eshte i projektuar si nje qender multifunksionale, qe do te perfshije njesite rezidenciale te organizuara ne vila dhe apartamente, nje port jahtesh dhe nje qender argetimi me bare, restorante, qender tregtare dhe aktivitete te tjera.

Vilat kane siperfaqe te ndryshme.

Punimet cilesore, arkitektura e vecante dhe organizmi i ketij rezorti, e bejne ate unik jo vetem ne Shqiperi, por edhe ne rajon.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli878
  • Lloji i Pronës: Villa
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: Çmimi sipas kërkesës