Apartament 1+1 per shitje, Ali Demi (ne proces ndertimi) Për Shitje

89,505 €

Pershkrimi

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte. Ka siperfaqe totale 68.58 m2, nga ku siperfaqja neto eshte 60.16 m2.

Organizohet ne:

sallon ndenje
kend gatimi
1 dhome gjumi
tualet
ballkon

Punimet e godines sapo kane filluar.

Godina ofron hapesira banimi racionale dhe ekonomike, duke ofruar kushte optimale banimi dhe sherbimi, por edhe sanitare dhe ventilimi.

Per me shume informacione na kontaktoni.

Detajet e Pronës
  • ID e Pronës: Dielli931
  • Lloji i Pronës: Apartment
  • Statusi i pronës: Duke u ndërtuar
  • Cmimi: 89,505 €
  • Dhoma: 2
  • Dhomat e gjumit: 1
  • Tualetet: 1
  • Sip. Totale: 68.58 m2
  • Sip. e brendshme: 60.16 m2
  • Kati: 2